UBT1H470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1H470MPD
UBT1H470MPD Hakkında
Nichicon UBT1H470MPD, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 350 mOhms empedansı ve 440 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ile güç elektronikleri ve filtreleme devrelerinde uygulanabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolay entegrasyon sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 440 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V