UBT1H220MPD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1H220MPD1TD
UBT1H220MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT1H220MPD1TD, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj rating'i ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (125°C'de) belirtilerine sahiptir. 500 mOhm impedansı ile düşük frekans (120 Hz'de 125 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 250 mA) ripple akımını destekler. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve motor kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V