UBT1E331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1E331MPD1TD
UBT1E331MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT1E331MPD1TD, 330 µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine sahip bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 75 mOhm impedans ve ±20% tolerans ile doğru enerji depolama sağlar. 100 kHz'de 945 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 472.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi verir. Elektrik beslemesi, sinyal filtreleme ve enerji tamponu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 945 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 472.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V