UBT1C332MHD8
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1C332MHD
UBT1C332MHD8 Hakkında
Nichicon UBT1C332MHD8, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 2.71 A ve 120 Hz'de 1.816 A ripple akımını barındırmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan UBT1C332MHD8, 125°C'de 10000 saat ömür garantisi vermektedir. 20 mOhms impedans değeri ile düşük empedans uygulamalarında tercih edilir. Gücü düzenleme, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.71 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.816 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V