UBT1A102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UBT1A102M
UBT1A102MPD Hakkında
Nichicon UBT1A102MPD, 1000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devrelerine ve sinyal işleme alanlarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 125°C'de 5000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sağlar. 57 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahip, 100 kHz'de 1.1 A ripple akımı kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 57 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V