UBC1V471MNS1ZD
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UBC1V471MNS1ZD
UBC1V471MNS1ZD Hakkında
UBC1V471MNS1ZD, Nichicon tarafından üretilen 470µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C'de 1000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığına sahiptir. 100 kHz'de 750 mA ve 120 Hz'de 502.5 mA ripple akım kapasitesi vardır. Otomotiv uygulamalarına yönelik olarak tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 502.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V