UBC1H331MNS1ZD
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UBC1H331MNS1ZD
UBC1H331MNS1ZD Hakkında
Nichicon UBC1H331MNS1ZD, 330µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 150°C'de 1000 saatlik ömür derecesi ile uzun vadeli uygulamalarda kullanılabilir. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, yüksek frekans (100 kHz'de 650 mA) ve düşük frekans (120 Hz'de 435,5 mA) ripple akım yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Güç kaynağı filtreleme, dekuplaj ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 435.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V