UBC1E681MNS1MS
CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UBC1E681MNS1MS
UBC1E681MNS1MS Hakkında
Nichicon UBC1E681MNS1MS, 680µF kapasitanslı 25V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv endüstrisi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında, 1000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 800 mA ve 120 Hz'de 536 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve gerilim stabilizasyonu gerektiren elektronik devrelerde kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 536 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V