UBC1A332MNS1MS
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UBC1A332MNS1MS
UBC1A332MNS1MS Hakkında
Nichicon UBC1A332MNS1MS, 3300 µF kapasiteli Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan kondansatör, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 150°C'de 1000 saat ömür garantisi sunan komponent, 100 kHz'de 1.4 A ve 120 Hz'de 938 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın şekilde kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 938 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V