UBC1A331MNS1GS
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UBC1A331MNS1GS
UBC1A331MNS1GS Hakkında
Nichicon UBC1A331MNS1GS, 330µF kapasitanslı, 10V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 150°C arasında çalışmakta ve 150°C'de 1000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, 100 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 100.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V