UB2-4.5NE-L
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
UB2-4.5NE
UB2-4.5NE-L Hakkında
UB2-4.5NE-L, KEMET tarafından üretilen genel amaçlı sinyal rölesiyse. 4.5VDC coil voltajı ile çalışan bu bileşen, DPDT (2 Form C) konfigürasyonunda 1 Amper kontakt kapasitesine sahiptir. Surface mount montajına uygun gull wing termination stilinde tasarlanan röle, 2 ms işletme ve 1 ms serbest bırakma zamanlarıyla hızlı komutasyon sağlar. Silver alloy ve gold alloy kontakt malzemeleri kullanılarak 250VAC ve 220VDC maksimum anahtarlama voltajına kadar yüksekliklere uygulanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan röle, düşük coil akımı (22.2 mA) gereksinimiyle enerji tasarruflu tasarımlar için uygundur. Elektrik kontrol devreleri, sinyal yönlendirmesi ve otomasyonlu sistemlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 22.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 4.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Gold Alloy
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 3.38 VDC
Must Release Voltage 0.45 VDC
Operate Time 2 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 1 ms
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max