UAS2G560MHD61TN
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G560MHD61TN
UAS2G560MHD61TN Hakkında
Nichicon UAS2G560MHD61TN, 56 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli işletim sıcaklık aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömür değeri 105°C sıcaklıkta garantilidir. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı kapasiteleri sırasıyla 512 mA @ 10 kHz ve 320 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri, industrial electronics ve consumer electronics cihazlarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 512 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V