UAS2G560MHD
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G560MHD
UAS2G560MHD Hakkında
Nichicon UAS2G560MHD, 56 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde tasarlanmış olan bu kondansatör, through-hole montaj yöntemini kullanan PCB uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 544 mA ve 120 Hz'de 340 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, power supply devreleri, filtering ve decoupling işlemlerinde kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile devre tasarımında yer almalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 544 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V