UAS2G4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G4R7MPD1TD
UAS2G4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UAS2G4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasiteli, 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisidir. ±20% tolerans ile standart genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve indüstriyel elektronik devreler gibi alanlarda yaygın olarak tercih edilir. 10 kHz'de 96 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple current kapasitesi ile tasarlanmıştır. Parça statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 96 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V