UAS2G4R7MPD
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G4R7MPD
UAS2G4R7MPD Hakkında
Nichicon UAS2G4R7MPD, 4.7 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajıyla güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında genel amaçlı filtre ve enerji depolama işlevleri görmek üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir. ±20% toleransla ±tolerance garantisi verir. -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 96 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 96 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V