UAS2G470MHD6TN
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G470MHD6TN
UAS2G470MHD6TN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UAS2G470MHD6TN, 47 µF kapasitanslı ve 400V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekleyen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenilir şekilde çalışır. 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. Yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 448 mA ve düşük frekans (120 Hz) koşullarında 280 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 448 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V