UAS2G470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G470MHD
UAS2G470MHD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UAS2G470MHD, 47 µF kapasitansına ve 400 V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB tasarımlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında stabil performans gösterir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, buffer devreler ve timing uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Yüksek frekansta 464 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 290 mA (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 464 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V