UAS2G390MHD1TN
CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G390MHD1TN
UAS2G390MHD1TN Hakkında
Nichicon UAS2G390MHD1TN, 39 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% toleransı bulunan kondansatör, 10 kHz'de 408 mA ve 120 Hz'de 255 mA ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 408 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V