UAS2G330MHD1TN
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2G330MHD1TN
UAS2G330MHD1TN Hakkında
Nichicon UAS2G330MHD1TN, 33 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile imal edilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montajı için tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 225 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarına uyarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 225 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V