UAS2G101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UAS2G101MHD
UAS2G101MHD Hakkında
Nichicon UAS2G101MHD, 100 µF kapasitansı ve 400 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. 10 kHz'de 784 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple akım değerlerine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V