UAS2D560MHD3TO
CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2D560MHD3
UAS2D560MHD3TO Hakkında
Nichicon UAS2D560MHD3TO, 56 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through-hole montajına uygun olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C özellikleri ile endüstriyel ve consumer elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 336 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 336 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V