UAS2D331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2D331MHD
UAS2D331MHD Hakkında
Nichicon UAS2D331MHD, 330 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 10 kHz'de 1.456 A ve 120 Hz'de 910 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.456 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V