UAS2D181MHD6
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2D181MHD6
UAS2D181MHD6 Hakkında
Nichicon UAS2D181MHD6, 180 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, Through Hole montaj türüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 960 mA ve 120 Hz'de 600 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial kutulu tasarımı sayesinde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 960 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V