UAS2D181MHD
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2D181MHD
UAS2D181MHD Hakkında
Nichicon UAS2D181MHD, 180 µF kapasitanslı, 200V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yöntemiyle takılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. High frequency ripple current kapasitesi 960 mA @ 10 kHz, low frequency ripple current ise 600 mA @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri, zaman gecikmesi uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 960 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V