UAS2D151MHD6TN
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UAS2D151MHD6TN
UAS2D151MHD6TN Hakkında
Nichicon UAS2D151MHD6TN, 150 µF kapasitanslı, 200 V rated voltage ile çalışan radial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme işlemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısıyla elektrik devrelerinde dc gerilim filtrelenmesi ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Yüksek frekans ripple akımı 736 mA @ 10 kHz ve düşük frekans ripple akımı 460 mA @ 120 Hz'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 736 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V