UAS2D151MHD1TN
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAS2D151MHD1TN
UAS2D151MHD1TN Hakkında
Nichicon UAS2D151MHD1TN, 150 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde through-hole montajına uygun bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömrü bulunan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 736 mA ve 120 Hz'de 460 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 736 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V