UAQ2G560MRD3
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2G560MRD
UAQ2G560MRD3 Hakkında
Nichicon UAQ2G560MRD3, 56 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montaj yöntemi için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile %56 mikrofarad değerinde kapasite sağlar. 2000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. Düşük frekansta 320 mA (120 Hz), yüksek frekansta 512 mA (10 kHz) ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 512 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V