UAQ2G330MHD6TN
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2G330MHD6TN
UAQ2G330MHD6TN Hakkında
Nichicon UAQ2G330MHD6TN, 33 µF kapasiteli 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketlemesi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömürlü tasarımı ile uzun süreli kullanım için uygundur. 10 kHz'de 312 mA ve 120 Hz'de 195 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 312 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V