UAQ2G330MHD3
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2G330MHD3
UAQ2G330MHD3 Hakkında
Nichicon UAQ2G330MHD3, 33 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 312 mA @ 10 kHz ve 195 mA @ 120 Hz ripple current değerleriyle AC filtrasyonu ve enerji depolama uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 312 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V