UAQ2G100MHD
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UAQ2G100MHD
UAQ2G100MHD Hakkında
Nichicon UAQ2G100MHD, 10 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ripple current özellikleri 160 mA @ 10 kHz ve 100 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Kutulu (can) paketlemede tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V