UAQ2D820MHD6TN
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2D820MHD6TN
UAQ2D820MHD6TN Hakkında
Nichicon UAQ2D820MHD6TN, 82 µF kapasitanslı, 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 456 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 285 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de destekler. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 456 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 285 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V