UAQ2D820MHD
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2D820MHD
UAQ2D820MHD Hakkında
Nichicon UAQ2D820MHD, 82 µF kapasitansına ve 200 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB uygulamalarına doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 456 mA ve 120 Hz'de 285 mA ripple current kapasitesi, güç kaynakları, filtre ve destek uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 456 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 285 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V