UAQ2D151MRD3
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2D151MRD3
UAQ2D151MRD3 Hakkında
Nichicon UAQ2D151MRD3, 150 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, yüksek frekans (696 mA @ 10 kHz) ve düşük frekans (435 mA @ 120 Hz) ripple akımı spesifikasyonlarına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç yönetimi devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 696 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 435 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V