UAQ2D151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UAQ2D151MHD
UAQ2D151MHD Hakkında
Nichicon UAQ2D151MHD, 150 µF kapasitanslı 200V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 696 mA ve 120 Hz'de 435 mA ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 696 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 435 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V