UA18EAD15PGTI
Seri / Aile Numarası
UA18EAD15PGTI
UA18EAD15PGTI Hakkında
Material - Body Stainless Steel
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Output Type Analog Current, PNP
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Part Status Active
Response Frequency 1Hz
Sensor Type Ultrasonic
Shielding Unshielded
Termination Style Cable Leads
Voltage - Supply 15V ~ 30V