UA18EAD15NGM1TI
SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
UA18EAD15NGM1TI
UA18EAD15NGM1TI Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Indicator LED
Ingress Protection IP67
Material - Body Stainless Steel
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Output Type Analog Current, NPN
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Part Status Active
Response Frequency 1Hz
Sensor Type Ultrasonic
Shielding Unshielded
Termination Style Connector
Voltage - Supply 15V ~ 30V