TZX9V1C-TR
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX9V1C
TZX9V1C-TR Hakkında
TZX9V1C-TR, Vishay tarafından üretilen 9.1V nominal değerinde bir Zener diyotudur. DO-35 (DO-204AH) axial paketinde sunulan bu bileşen, 500mW maksimum güç dağıtma kapasitesine sahiptir. Ters yönlü sızıntı akımı 6.8V'ta 1µA seviyesinde tutulmuş ve maksimum empedansı 20 Ohm'dur. -65°C ile 175°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için uygun olan bu diyot, gerilim regülatörlü, koruma devreleri, referans kaynakları ve sabit gerilim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V