TZX3V9C-TAP
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX3V9C
TZX3V9C-TAP Hakkında
TZX3V9C-TAP, Vishay tarafından üretilen 3.9V nominal Zener gerilimi ile 500mW güç kapasitesine sahip tekil Zener diyottur. DO-35 (DO-204AH) aksiyel paket formatında sunulan bu komponent, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan diyot, maksimum 100 Ohm empedans ve 5µA ters kaçak akımı ile stabil bir performans sunmaktadır. Devre tasarımında basit gerilim sınırlama ve korumasız DC hatları güvenli hale getirmek için tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V