TZX33A-TR
DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TZX33A
TZX33A-TR Hakkında
TZX33A-TR, Vishay tarafından üretilen 33V nominal gerilimde çalışan bir Zener diyottur. 500mW güç derecelendirilmesi ve DO-35 (DO-204AH) axial paketlemesi ile kullanılan bir tekil Zener diyotdur. Ters yönlü sızıntı akımı 25V'de 1µA ile belirtilmiştir. Maksimum forward voltajı 200mA'de 1.5V'dir. İmpedans değeri 120 Ohm (maksimum) olup, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Through Hole montaj tipine sahiptir. Voltaj regülasyonu, korumalı devreler ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Aktif durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 25 V
Impedance (Max) (Zzt) 120 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V