TZX30B-TAP
DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TZX30B
TZX30B-TAP Hakkında
TZX30B-TAP, Vishay tarafından üretilen 30V nominal değerine sahip bir zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-35 (axial) paket tipinde sunulmaktadır. Ters kaçak akımı 23V'da 1µA ile sınırlandırılmıştır ve maksimum impedansı 100 Ohmtur. İleri gerilim 200mA'de 1.5V'tur. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, devre koruması, frekans stabilizasyonu ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 23 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V