TZX2V4B-TR
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TZX2V4B
TZX2V4B-TR Hakkında
TZX2V4B-TR, Vishay tarafından üretilen 2.4V nominal geriliminde çalışan bir tekil Zener diyotudur. DO-35 (axial) paketinde sunulan bu bileşen, 500mW maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir. 100 Ohm maksimum empedansı (Zzt) ve 5µA ters sızıntı akımı ile gerilim stabilizasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, voltaj düzenleyiciler ve sinyal koşullama devrelerinde karşı aşırı voltaj koruması sağlamak için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 500 mV
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V