TZX2V4A-TR
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX2V4A
TZX2V4A-TR Hakkında
TZX2V4A-TR, Vishay tarafından üretilen 2.4V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyottur. 500mW güç kapasitesine ve DO-35 (axial) paketine sahip olan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve spike koruması gibi uygulamalarda kullanılır. 5µA ters sızıntı akımı ve 100Ω maksimum empedans karakteristiğine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir ve through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 500 mV
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V