TZX20C-TAP
DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX20C
TZX20C-TAP Hakkında
TZX20C-TAP, Vishay tarafından üretilen 20V nominal gerilimdeki tek bir Zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ile düşük güçlü uygulamalara uygun tasarlanmıştır. DO-35 eksenel paket ile Through Hole montajını destekler. Bu bileşen, voltaj regülasyonu, EMI/RFI koruması ve aşırı voltaj bastırma uygulamalarında kullanılır. Düşük 60 Ohm empedansı ve 1µA tersine sızıntı akımı ile kararlı voltaj referansı sağlar. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-65°C ~ 175°C) endüstriyel ve otomotiv uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V