TZX11C-TAP
DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX11C
TZX11C-TAP Hakkında
TZX11C-TAP, Vishay tarafından üretilen 11V nominal değerde tek zener diyottur. DO-35 (DO-204AH) axial paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç yeteneğine sahiptir. Maximum 25 Ohm empedans ve 1µA @ 8.2V ters kaçak akımı özellikleri ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, through-hole montajı gerektiren eski ve yeni tasarımlar için uygundur. Forward voltajı 1.5V @ 200mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V