TZX11A-TAP
DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TZX11A
TZX11A-TAP Hakkında
TZX11A-TAP, Vishay tarafından üretilen 11V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. DO-35 (DO-204AH) paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç disipasyonuna ve 25 Ohm maksimum impedansına sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 8.2V'de 1µA ters kaçak akımı karakteristiğine ve 200mA'de 1.5V ileri gerilimi ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen bu diyot, voltaj regülasyonu, devre koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan endüstriyel standardlı bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V