TZX10D-TAP
DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX10D
TZX10D-TAP Hakkında
TZX10D-TAP, Vishay tarafından üretilen 10V nominal değerine sahip bir zener diyottur. DO-35 aksiyel paket içerisinde sunulan bu bileşen, maksimum 500mW güç tüketebilir ve 25 Ohm impedans değerine sahiptir. 1µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu zener diyot, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Through-hole montajı destekleyen TZX10D-TAP, voltaj regülasyonu, overvoltage koruması ve referans voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Forward voltajı 200mA'de 1.5V maksimum değerindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V