TZX10A-TR
DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
TZX10A
TZX10A-TR Hakkında
Vishay TZX10A-TR, 10V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW maksimum güç derecelendirmesi ile orta güç uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj türü ve DO-35 (DO-204AH) aksiyel paketinde sunulmaktadır. Ters yönlü röle akımı 7.5V'de 1µA olup, maksimum impedans 25 Ohm'dur. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu bileşen, voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. 1.5V forward voltaj @ 200mA ile aktif devrelerde sinyal yollarında da yer alabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V