TZQ5250B-GS18
DIODE ZENER 20V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZQ5250B
TZQ5250B-GS18 Hakkında
TZQ5250B-GS18, Vishay tarafından üretilen 20V nominal gerilime sahip bir zener diyottur. 500mW güç yeteneğine sahip bu bileşen, SOD-80 (QuadroMELF) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±5% tolerans ile karakterize edilen diyot, 100nA ters sızıntı akımı ve maksimum 25Ω empedans değerlerine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışır. Gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır. 1.5V maksimum ileri gerilim değeri ile hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V