TZMC51-GS18
DIODE ZENER 51V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZMC51
TZMC51-GS18 Hakkında
TZMC51-GS18, Vishay tarafından üretilen 51V nominal gerilimli Zener diyottur. 500mW güç kapasite ve SOD-80 (DO-213AC MINI-MELF) yüzey montajlı paketlemesiyle kompakt uygulamalar için tasarlanmıştır. 125Ω maksimum dinamik impedansı ile voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +175°C çalışma sıcaklığı aralığında kararlı performans sunar. ±5% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 39 V
Impedance (Max) (Zzt) 125 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V