TZMC47-M-18
DIODE ZENER 47V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TZMC47
TZMC47-M-18 Hakkında
TZMC47-M-18, Vishay tarafından üretilen 47V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. 500 mW güç derecelendirmesi ile voltaj düzenleme, transiyent koruma ve elektrik devrelerinde voltaj referans uygulamalarında kullanılır. Surface Mount (SMD) montaj tipi ile DO-213AC (Mini-MELF) paketinde sunulur. -65°C ile +175°C arasında çalışabilen bu bileşen, 100 nA ters kaçak akımı ve maksimum 110 Ohm empedans değerleri ile stabil performans sağlar. ±5% tolerans ile düşük ters kaçak karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) 110 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V